O Nas

WPT 1313 WARSZAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNE

WPT 1313 to firma, która została stworzona z pasji i miłości do Warszawy. Od 6 lat pokazujemy stolicę od innej, alternatywnej strony. Łączymy przekazywanie rzetelnej wiedzy historycznej z pokaźną dawką humoru i zabawy. W zespole mamy doskonałych przewodników warszawskich, którzy odkryją przed Państwem tajemnice miasta. Do grona tego należą m.in. Rafał Dąbrowiecki, który w marcu br. wygrał w plebiscycie na Warszawiaka Roku 2018, a także Tomasz Bareja, kuzyn twórcy komedii znanych wszystkim Polakom.

Ważnymi wycieczkami w naszej ofercie są te nawiązujące do czasów PRL-u. Miniony okres jest dla nas inspiracją i kopalnią pomysłów przy tworzeniu programów, dzięki czemu nadal można poczuć ducha tamtych lat i odbyć podróż w czasie. Nawiązujemy do kultowego serialu „Zmiennicy” w reżyserii Stanisława Barei, a naszym znakiem rozpoznawczym są żółte Fiaty 125p, Fiaty 126p czyli słynne „Maluchy” i Jelcze 043 „Ogórki”, które jeżdżą po Warszawie. Nie ograniczamy się jednak tylko to tego okresu, organizujemy również inne propozycje, podczas których można poznać Warszawę. 

W ofercie WPT 1313 znajdują się zarówno wycieczki dla osób indywidualnych, grup, jak i korporacji. Podczas tematycznych tras można poznać historię i kulturę dawnej i współczesnej Warszawy. Propozycje dla biznesu obejmują kreatywne imprezy integracyjne, gry miejskie i wycieczki dopasowane do potrzeb klienta. Wszystko realizujemy z dużą dawką adrenaliny i dobrej zabawy.

Jesteśmy członkiem Warszawskiej Organizacji Turystycznej oraz Warszawskiej Izby Turystyki.