WYCIECZKI PRYWATNE - Fiat 125p

BRAK MIEJSC DO KOŃCA LISTOPADA. ZAPRASZAMY NA WYCIECZKI PRYWATNE.

Legendarne Fiaty 125p powróciły na warszawskie ulice. Już dziś możesz poznać miasto trochę bliżej z pokładu zabytkowego żółtego Fiata, znanego z serialu „Zmiennicy”.

Pierwszy raz w Warszawie? A może zbyt długo Was u nas nie było? Nie macie za dużo czasu a wypadałoby coś zobaczyć?

Zakochana Warszawa to wycieczka niezwykła, stworzona przez Tomka Bareję, świetnego varsavianistę i przewodnika, kuzyna słynnego reżysera Stanisława Barei. 

Jesteś gotowy na podróż po Warszawie sięgając od początku jej istnienia, aż po czasy współczesne? Warszawa pełna jest historycznych miejsc i historii z nimi związanych, dzięki naszemu przewodnikowi-kierowcy usłyszysz o mieście jakiego na pewno nie znałeś.  

PRL – trzy litery, a ile treści. Dla jednych jest to epoka kojarzona z radzieckim uciskiem, inni natomiast chętnie wracają do tych czasów w swoich wspomnieniach. Co do jednego wszyscy jesteśmy zgodni. Jest to spory kawałek polskiej historii, o którym z różnych powodów nie można zapominać.

Wybierzcie się z nami w podróż po jednej z najistotniejszych dla dziejów Polski i Warszawy historii – historii Żydów. Nasz kierowca przewodnik pokaże Wam miejsca związane z ich kulturą oraz opowie o wpływie ich wiekowej obecności na kształt dzisiejszej stolicy. 

Warszawska Praga – pomnik historii, jak i miejsce jej tworzenia w XXI wieku. Nasz wyluzowany kierowca przewodnik zabierze Was na przejażdżkę po zatłoczonych i gwarnych, ale i tych zapomnianych przez czas miejscach. 

Kim naprawdę był Fryderyk Chopin? Genialnym pianistą i twórcą? Jednym z najwybitniejszych polskich kompozytorów epoki romantyzmu? Czy również chłopakiem – studentem fortepianu, który marzy o sławie i rozpoznawalności? Dzięki naszym niezawodnym kierowcom przewodnikom i odwiedzinach w miejscach związanych z życiem kompozytora dowiecie się o nim znacznie więcej!

Jesteście w Warszawie. Stolicy kraju (obecnie) kapitalistycznego, który ma całą masę swoich plusów. Rozchodzi się jednak o to, żebyście nie zapomnieli o tym, że było tu trochę minusów. Minusów, które pokazywał w swoich filmach Stanisław Bareja.